Add to Wishlist

40. Tzakli

19. század, Tibet

8,5 x 6,5 cm, vászon

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

Add to Wishlist

38. Tzakli, Buddha

Winning Bid: Ft16.000

19. század, Tibet

7 x 5,7 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

37. Tzakli, Ushnishavijaya

Winning Bid: Ft10.000

19. század, Tibet

4,7 x 4 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

36. Tzakli, Zöld Tára

19. század, Tibet

8 x 7 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

35. Tzakli

Winning Bid: Ft11.000

19. század, Tibet

4 x 3,5 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

34. Tzakli, Vajrapáni

19. század, Tibet

3,5 x 3 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft