31. Wachter Dénes (1966-): Labda, 2003

Winning Bid: Ft1.100.000

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft

olaj, vászon

110 x 80 cm

j.h.

Categories: ,

Highest bidder was: k*****g

k*****g március 10, 2021 10:16 de. Ft1.100.000
k*****g március 10, 2021 10:05 de. Ft1.000.000
Auction started március 3, 2021 12:41 de.