22. Végh Júlia (1990-): Vízpart és minden más 2, 2017

Kikiáltási ár: 180 000 Ft

kollázs, olaj, papír

22 x 34 cm

hátoldalon jelzett

Auction started március 3, 2021 10:02 de.