16. Menyhárt Tamás Menyus (1966-): Réka, 2019-20

Kikiáltási ár: 190 000 Ft

olaj, vászon

100 x 93 cm

j.j.l.

Categories: ,

Auction started március 3, 2021 9:48 de.