27. Gesztelyi Nagy Zsuzsa (1978-): Lehasadt rész I, 2020

Kikiáltási ár: 280 000 Ft

olaj, vászon

115 x 35 cm

Categories: ,

Auction started március 3, 2021 10:04 de.