19. Gellér B. István (1946-2018): Ő meg az árnyéka, 1975

Winning Bid: Ft4.000.000

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

olaj, vászon

120 x 90 cm

j.h.

Categories: ,

Highest bidder was: p*********r

p*********r március 13, 2021 8:19 du. Ft4.000.000
k*****g március 13, 2021 7:15 du. Ft3.000.000
g****r március 13, 2021 6:09 du. Ft2.800.000
g****r március 13, 2021 3:18 du. Ft2.600.000
k*****g március 13, 2021 12:16 de. Ft2.400.000
k*****g március 12, 2021 1:05 du. Ft2.200.000
g****r március 11, 2021 1:47 du. Ft2.000.000
k*****g március 10, 2021 10:03 de. Ft1.900.000
g****y március 9, 2021 8:23 du. Ft1.800.000
Auction started március 3, 2021 12:29 de.