24. Filep Sándor (1954-): Dali parafrázisok III, Crucifix, 1999

Winning Bid: Ft250.000

Kikiáltási ár: 140 000 Ft

olaj, vászon, fa

30 x 24 cm

j.h.

Categories: ,

Highest bidder was: k**j

k**j március 13, 2021 7:09 du. Ft250.000
k**j március 13, 2021 7:09 du. Ft160.000
k**j március 13, 2021 7:09 du. Ft150.000
b****2 március 12, 2021 1:46 du. Ft140.000
Auction started március 3, 2021 9:46 de.