15. El Kazovszkij (1948-2008): Égi hal, II., 2006

Winning Bid: Ft1.300.000

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

olaj, vászon

100 x 70 cm

j.b.l.

Kiállítva: El Kazovszkij: Téli utazás II, Várfok Galéria, XO terem

Categories: ,

Highest bidder was: m*********s

m*********s március 13, 2021 8:15 du. Ft1.300.000
b*******s március 6, 2021 4:48 du. Ft1.200.000
Auction started március 3, 2021 12:47 de.