58. Ganésa

Winning Bid: Ft280.000

19. század, Észak-Nyugat India

magassága: 36 cm, faragott, festett, aranyozott alabástrom, kis sérüléssel

Kikiáltási ár: 280 000 Ft

g****r március 22, 2022 7:19 de. Ft280.000
Auction started február 27, 2022 1:16 du.