49. Tzakli

Winning Bid: Ft26.000

19. század, Tibet

8 x 6,5 cm, vászon, keretezve, múzeum üveggel

Kikiáltási ár: 26 000 Ft

Highest bidder was: c***a

c***a március 30, 2022 12:02 du. Ft26.000
Auction started február 27, 2022 11:42 de.