44. Tzakli, Ushnishavijaya

Winning Bid: Ft26.000

19. század, Tibet

8 x 6 cm, vászon, keretezve, múzeum üveggel

Kikiáltási ár: 26 000 Ft

g****r március 22, 2022 7:17 de. Ft26.000
Auction started február 27, 2022 11:21 de.