42. Balogh László (1930): Mozduló élet, 1999

olaj, vászon

80 x 215 cm

j.h.

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

Becsérték: 2 500 000 – 3 000 000 Ft

Auction started szeptember 15, 2021 1:34 du.