41. Király András (1972): Stílusgyakorlat, 2001

olaj, vászon

140 x 200 cm

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft

Becsérték: 3 500 000 – 4 000 000 Ft

Auction started szeptember 15, 2021 1:31 du.