39. Szász Sándor (1976): Meder, 2008

Winning Bid: Ft360.000

olaj, vászon

160 x 200 cm

Kikiáltási ár: 360 000 Ft

Becsérték: 600 000 – 1 000 000 Ft

Highest bidder was: k*****g

k*****g szeptember 27, 2021 6:41 du. Ft360.000
Auction started szeptember 15, 2021 12:22 du.