38. Tzakli, Buddha

Winning Bid: Ft16.000

19. század, Tibet

7 x 5,7 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Highest bidder was: a************k

a************k március 31, 2022 8:37 du. Ft16.000
g****r március 22, 2022 7:23 de. Ft15.000
Auction started február 25, 2022 3:18 du.