38. Alexander Tinei (1967): Birthday Party, 2006

Starting bid: Ft800.000

olaj, vászon

80 x 100 cm

j.j.l.

Kiállítva:

Erlin Galéria, Budapest, 2006

Godot Galéria, Budapest, 2013

Kikiáltási ár: 800 000 Ft

Becsérték: 1 500 000 –  2 000 000

Time Left:

Ending On: szeptember 28, 2021 8:38 du.

Ft

Ft
(Enter more than or equal to : Ft800.000 )
(This will set your max bid. )

Add to wishlist

Auction started szeptember 15, 2021 12:17 du.