38. Alexander Tinei (1967): Birthday Party, 2006

olaj, vászon

80 x 100 cm

j.j.l.

Kiállítva:

Erlin Galéria, Budapest, 2006

Godot Galéria, Budapest, 2013

Kikiáltási ár: 800 000 Ft

Becsérték: 1 500 000 –  2 000 000

Auction started szeptember 15, 2021 12:17 du.