36. Tzakli, Zöld Tára

19. század, Tibet

8 x 7 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Highest bidder was: b**********r

b**********r március 31, 2022 2:20 du. Ft15.000
Auction started február 25, 2022 3:10 du.