35. Tzakli

Winning Bid: Ft11.000

19. század, Tibet

4 x 3,5 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Highest bidder was: c***a

c***a március 30, 2022 11:42 de. Ft11.000
g****r március 22, 2022 7:21 de. Ft10.000
Auction started február 25, 2022 12:00 du.