33. Dallos Ádám (1986): Cím nélkül, 2013

Winning Bid: Ft1.200.000

olaj, vászon

157 x 198 cm

Kiállítva: Madarak jönnek, Dallos Ádám önálló kiállítása, 2013, Blitz Galéria, Budapest

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Becsérték: 1 800 000 – 2 000 000 Ft

Highest bidder was: k*****g

k*****g szeptember 27, 2021 6:35 du. Ft1.200.000
Auction started szeptember 15, 2021 11:21 de.