33. Dallos Ádám (1986): Cím nélkül, 2013

Starting bid: Ft1.200.000

olaj, vászon

157 x 198 cm

Kiállítva: Madarak jönnek, Dallos Ádám önálló kiállítása, 2013, Blitz Galéria, Budapest

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Becsérték: 1 800 000 – 2 000 000 Ft

Time Left:

Ending On: szeptember 28, 2021 8:33 du.

Ft

Ft
(Enter more than or equal to : Ft1.200.000 )
(This will set your max bid. )

Add to wishlist

Auction started szeptember 15, 2021 11:21 de.