30. Szűcs Attila (1967): White Room, 2001

Winning Bid: Ft6.000.000

olaj, vászon

140 x 200 cm

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

Becsérték: 8 000 000 – 10 000 000 Ft

Highest bidder was: k*****g

k*****g szeptember 28, 2021 8:02 du. Ft6.000.000
k*****g szeptember 28, 2021 7:59 du. Ft5.500.000
k*****g szeptember 28, 2021 7:46 du. Ft5.000.000
k*****g szeptember 28, 2021 7:42 du. Ft4.800.000
k*****g szeptember 28, 2021 7:11 du. Ft4.600.000
k*****g szeptember 28, 2021 6:52 du. Ft4.400.000
k*****g szeptember 28, 2021 6:52 du. Ft4.200.000
s************0 szeptember 18, 2021 11:45 de. Ft4.000.000
Auction started szeptember 15, 2021 10:56 de.