29. Rácmolnár Sándor (1960 ): Shavers, 1992

Winning Bid: Ft420.000

olaj, vászon

110 x 180 cm

j.j.l.: Rácmolnár, 1992

Kikiáltási ár: 420 000 Ft

Becsérték: 800 000 – 1 200 000 Ft

Highest bidder was: k*****g

k*****g szeptember 27, 2021 6:34 du. Ft420.000
Auction started szeptember 15, 2021 10:48 de.