28. Tzakli, Amithayus

Winning Bid: Ft10.000

19. század, Tibet

4,8 x 3,8 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Highest bidder was: c***a

c***a március 30, 2022 11:57 de. Ft10.000
Auction started február 25, 2022 8:57 de.