26. Nádler István (1938): Zenére forgó No. 2/a, 1983

Winning Bid: Ft13.000.000

olaj, vászon

120 x 120 cm

Kikiáltási ár 13 000 000 Ft

Becsérték: 20 000 000 – 25 000 000 Ft

Highest bidder was: j**y

j**y szeptember 18, 2021 8:33 de. Ft13.000.000
Auction started szeptember 15, 2021 11:00 de.