24. Tzakli, Damcan

Winning Bid: Ft10.000

19. század, Tibet

5 x 3,5 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Highest bidder was: c***a

c***a március 17, 2022 2:59 du. Ft10.000
Auction started február 25, 2022 8:24 de.