24. ifj. Koffán Károly (1940): Elliptikus

digitalis print, vászon

70 x 100 cm

j.j.l.: 1/1

Kikiáltási ár: 360 000 Ft

Becsérték: 500 000 – 600 000 Ft

Auction started szeptember 14, 2021 6:00 du.