21. Tzakli, Buddha

Winning Bid: Ft10.000

19. század, Tibet

4,5 x 3,8 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

g****r március 22, 2022 7:16 de. Ft10.000
Auction started február 24, 2022 6:39 du.