19. Tzakli, Beg Tze, Dharmapala

Winning Bid: Ft16.000

19. század, Tibet

7,5 x 6 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Highest bidder was: c***a

c***a március 30, 2022 11:39 de. Ft16.000
c****3 március 24, 2022 11:36 du. Ft15.000
Auction started február 24, 2022 6:31 du.