17. Wāchter Dénes (1966): Labda, 2003

olaj, vászon

110 x 80 cm

j.j.l.: Wachter D.

Kikiáltási ár: 650 000 Ft

Becsérték: 1 400 000 – 1 800 000 Ft

Auction started szeptember 14, 2021 3:08 du.