17. Tzakli, Zöld Tara

Winning Bid: Ft10.000

19. század, Tibet

5 x 4 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Highest bidder was: b**********r

b**********r március 31, 2022 2:22 du. Ft10.000
Auction started február 24, 2022 6:24 du.