14. Tzakli, Amithayus

19. század, Tibet

7 x 5,5 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

g****r március 22, 2022 7:21 de. Ft15.000
Auction started február 24, 2022 5:31 du.