13. Tzakli, Vajrapáni

19. század, Tibet

6 x 7 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Highest bidder was: c***a

c***a március 30, 2022 11:31 de. Ft15.000
Auction started február 24, 2022 5:28 du.