11. Tzakli, Gyógyító Buddha

Winning Bid: Ft16.000

19. század, Tibet

7 x 5,5 cm, vászon, hátán felirat

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Highest bidder was: c****3

c****3 március 24, 2022 2:54 du. Ft16.000
g****r március 22, 2022 7:15 de. Ft15.000
Auction started február 24, 2022 2:17 du.