09. Szilágyi Teréz (1954): Cím nélkül, 2000

Winning Bid: Ft90.000

olaj, vászon

50 x 40 cm

j.j.l: 2000 Szilágyi

Kikiáltási ár: 90 000 Ft

Becsérték: 150 000 – 200 000 Ft

g****r szeptember 28, 2021 1:33 du. Ft90.000
Auction started szeptember 14, 2021 6:00 du.