08. Tzakli, Buddha, Mandzsusri, Zöld Tara

Winning Bid: Ft17.000

19. század, Tibet

8 x 6 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Highest bidder was: a************k

a************k március 31, 2022 8:07 du. Ft17.000
a************k március 31, 2022 7:56 du. Ft16.000
g****r március 24, 2022 8:03 de. Ft15.000
Auction started február 24, 2022 2:05 du.