05. Tzakli, Mandzsusri

19. század, Tibet

7,3 x 6 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

g****r március 22, 2022 7:13 de. Ft15.000
Auction started február 24, 2022 1:26 du.