05. Szilágyi Teréz (1954): Cím nélkül

Starting bid: Ft60.000

olaj, vászon

35 x 27 cm

j.h: Szilágyi Teréz

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Becsérték: 150 000 – 200 000 Ft

Time Left:

Ending On: szeptember 28, 2021 8:05 du.

Ft

Ft
(Enter more than or equal to : Ft60.000 )
(This will set your max bid. )

Add to wishlist

Auction started szeptember 14, 2021 6:00 du.