04. Szilágyi Teréz (1954): Cím nélkül

Winning Bid: Ft75.000

olaj, vászon

35 x 27 cm

j.h: Szilágyi Teréz

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Becsérték: 150 000 – 200 000 Ft

Highest bidder was: s************o

s************o szeptember 28, 2021 7:35 du. Ft75.000
b**z szeptember 28, 2021 9:57 de. Ft70.000
k*****g szeptember 27, 2021 6:27 du. Ft65.000
b**z szeptember 23, 2021 9:47 du. Ft60.000
Auction started szeptember 14, 2021 6:00 du.