03. Tzakli

19. század, Tibet

10,3 x 8,3 cm, vászon, hátán felirat

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

Kérjük, csak a Directly Bid funkciót használja.

A Custom Bid funkcióval tett liciteket nem tudjuk elfogadni.

Auction started február 24, 2022 12:44 du.