02. Tzakli, Fekete Mahakala

19. század, Tibet

8 x 5,8 cm, vászon, hátoldalán felirat

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Kérjük, hogy csak a Directly Bid funkciót használja!

A Custom Bid funkcióval tett liciteket nem tudjuk elfogadni.

g****r március 22, 2022 7:20 de. Ft15.000
Auction started február 24, 2022 12:25 du.