01. Tzakli, Jebzundamba

Winning Bid: Ft10.000

19. század, Tibet

vászon, 5×5 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Aukciós jutalékot nem számolunk fel.

Kérjük, csak a Directly Bid funkciót használja! A Custom Bid gombbal tett liciteket nem tudjuk elfogadni.

g****r március 22, 2022 7:13 de. Ft10.000
Auction started február 2, 2022 10:24 de.