Add to Wishlist

02. Oliver Arthur: Monkey, 2006

Starting bid: Ft80.000

30 x 24 cm

akril, vászon

j.h. Oliver Arthur 2006

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

Becsérték: 150 000 – 200 000 Ft

Nyári István Who the fuck am I
Add to Wishlist

13. Nyári István (1952): Who the fuck am I?, 2004

Starting bid: Ft4.800.000

akril, vászon

150 x 200 cm

Kiállítva: 2004: Nyári István önálló kiállítása, Meo Kortárs Művészeti Gyűjtemény, Budapest

Reprodukálva: Nyári István: Harminc év munkái, 1974-2004, István Nyári Paintings, 25. oldal

Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft

Becsérték: 10 000 000 – 12 000 000 Ft

Add to Wishlist

22. Lakner Antal (1966): Spermocolor – termékterv, 1997

Starting bid: Ft360.000

digitalis print, műanyag lemez, papír doboz

100 x 70 cm, 40 x 70 x 20 cm

Reprodukálva: Készman József: Magyarországi kortársművészet az ezredfordulón, A művészet mindenkié sorozat, Bumbum kiadó, 2005

Kiállítva: 2004: Lakner Antal önálló kiállítása: HER – Az Izlandi Hadsereg, Meo Kortárs Művészeti Gyűjtemény, Budapest

Kikiáltási ár: 360 000 Ft

Becsérték: 600 000 – 800 000 Ft

Add to Wishlist

32. Duliskovich Bazil (1969): All About Symmetry, 2021

Current bid: Ft1.600.000

vegyes technika, vászon

85 x 68 cm

Kiállítva:

Duliskovich Bazil önálló kiállítása, 2021, Blitz Galéria, Budapest

Solo show, Duliskovich Bazil, 2021, David Kovats Gallery, London

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

Becsérték: 2 500 000 – 3 500 000 Ft

Add to Wishlist

33. Dallos Ádám (1986): Cím nélkül, 2013

Starting bid: Ft1.200.000

olaj, vászon

157 x 198 cm

Kiállítva: Madarak jönnek, Dallos Ádám önálló kiállítása, 2013, Blitz Galéria, Budapest

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Becsérték: 1 800 000 – 2 000 000 Ft