19. század, Tibet, Tzakli
Add to Wishlist

01. Tzakli, Jebzundamba

Winning Bid: Ft10.000

19. század, Tibet

vászon, 5×5 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Aukciós jutalékot nem számolunk fel.

Kérjük, csak a Directly Bid funkciót használja! A Custom Bid gombbal tett liciteket nem tudjuk elfogadni.

Add to Wishlist

02. Oliver Arthur: Monkey, 2006

Winning Bid: Ft85.000

30 x 24 cm

akril, vászon

j.h. Oliver Arthur 2006

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

Becsérték: 150 000 – 200 000 Ft

Fekete MahakalaFekete Mahakala hátoldal
Add to Wishlist

02. Tzakli, Fekete Mahakala

19. század, Tibet

8 x 5,8 cm, vászon, hátoldalán felirat

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Kérjük, hogy csak a Directly Bid funkciót használja!

A Custom Bid funkcióval tett liciteket nem tudjuk elfogadni.

Add to Wishlist

03. Tzakli

19. század, Tibet

10,3 x 8,3 cm, vászon, hátán felirat

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

Kérjük, csak a Directly Bid funkciót használja.

Add to Wishlist

04. Tzakli

19. század, Tibet

7,4 x 6 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

05. Tzakli, Mandzsusri

19. század, Tibet

7,3 x 6 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

06. Tzakli, Csenrézi

19. század, Tibet

7 x 5,6 cm, vászon, hátoldalán felirat

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

07. Tzakli, Tara

Winning Bid: Ft10.000

19. század, Tibet

5 x 4 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

08. Tzakli, Buddha, Mandzsusri, Zöld Tara

Winning Bid: Ft17.000

19. század, Tibet

8 x 6 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

09. Tzakli, Amithaba

19. század, Tibet

7 x 5,7 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

10. Tzakli, Vajrócsana

19. század, Tibet

7 x 5,7 cm, vászon, hátoldalán felirat

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

11. Tzakli, Gyógyító Buddha

Winning Bid: Ft16.000

19. század, Tibet

7 x 5,5 cm, vászon, hátán felirat

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

12. Tzakli, Buddhista Szent

19. század, Tibet

5,3 x 6,7 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Nyári István Who the fuck am I
Add to Wishlist

13. Nyári István (1952): Who the fuck am I?, 2004

Winning Bid: Ft5.000.000

akril, vászon

150 x 200 cm

Kiállítva: 2004: Nyári István önálló kiállítása, Meo Kortárs Művészeti Gyűjtemény, Budapest

Reprodukálva: Nyári István: Harminc év munkái, 1974-2004, István Nyári Paintings, 25. oldal

Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft

Becsérték: 10 000 000 – 12 000 000 Ft

Add to Wishlist

13. Tzakli, Vajrapáni

19. század, Tibet

6 x 7 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

14. Tzakli, Amithayus

19. század, Tibet

7 x 5,5 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

15. Tzakli, Norbudema

19. század, Tibet

7 x 5,5 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

16. Tzakli, Amithaba

19. század, Tibet

5 x 4 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

17. Tzakli, Zöld Tara

Winning Bid: Ft10.000

19. század, Tibet

5 x 4 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

18. Tzakli, Vajrócsana

Winning Bid: Ft16.000

19. század, Tibet

7 x 5,5 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

19. Tzakli, Beg Tze, Dharmapala

Winning Bid: Ft16.000

19. század, Tibet

7,5 x 6 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

20. Tzakli, Mandzsusri

19. század, Tibet

7 x 6 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

21. Tzakli, Buddha

Winning Bid: Ft10.000

19. század, Tibet

4,5 x 3,8 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

22. Lakner Antal (1966): Spermocolor – termékterv, 1997

Winning Bid: Ft360.000

digitalis print, műanyag lemez, papír doboz

100 x 70 cm, 40 x 70 x 20 cm

Reprodukálva: Készman József: Magyarországi kortársművészet az ezredfordulón, A művészet mindenkié sorozat, Bumbum kiadó, 2005

Kiállítva: 2004: Lakner Antal önálló kiállítása: HER – Az Izlandi Hadsereg, Meo Kortárs Művészeti Gyűjtemény, Budapest

Kikiáltási ár: 360 000 Ft

Becsérték: 600 000 – 800 000 Ft

Add to Wishlist

22. Tzakli, Amithaba

Winning Bid: Ft10.000

19. század, Tibet

4,5 x 3,8 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

23. Tzakli, Buddha

19. század, Tibet

7 x 6 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

24. Tzakli, Damcan

Winning Bid: Ft10.000

19. század, Tibet

5 x 3,5 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

25. Tzakli, Csenrézi

19. század, Tibet

5 x 4,5 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

26. Tzakli, Buddha

Winning Bid: Ft10.000

19. század, Tibet

4,5 x 4 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

27. Tzakli

19. század, Tibet

6,7 x 3,5 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

28. Tzakli, Amithayus

Winning Bid: Ft10.000

19. század, Tibet

4,8 x 3,8 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

29. Tzakli

19. század, Tibet

7 x 6 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

30. Tzakli, Simhavaktra

Winning Bid: Ft10.000

19. század, Tibet

5,5 x 5,5 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

31. Tzakli

19. század, Tibet

3,8 x 3,5 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

32. Duliskovich Bazil (1969): All About Symmetry, 2021

Winning Bid: Ft2.400.000

vegyes technika, vászon

85 x 68 cm

Kiállítva:

Duliskovich Bazil önálló kiállítása, 2021, Blitz Galéria, Budapest

Solo show, Duliskovich Bazil, 2021, David Kovats Gallery, London

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

Becsérték: 2 500 000 – 3 500 000 Ft

Add to Wishlist

32. Tzakli

19. század, Tibet

3,5 x 2,7 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

33. Dallos Ádám (1986): Cím nélkül, 2013

Winning Bid: Ft1.200.000

olaj, vászon

157 x 198 cm

Kiállítva: Madarak jönnek, Dallos Ádám önálló kiállítása, 2013, Blitz Galéria, Budapest

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Becsérték: 1 800 000 – 2 000 000 Ft

Add to Wishlist

33. Tzakli, Tzongkhapa

Winning Bid: Ft17.000

19. század, Tibet

7 x 6 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

34. Tzakli, Vajrapáni

19. század, Tibet

3,5 x 3 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

35. Tzakli

Winning Bid: Ft11.000

19. század, Tibet

4 x 3,5 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

36. Tzakli, Zöld Tára

19. század, Tibet

8 x 7 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

37. Tzakli, Ushnishavijaya

Winning Bid: Ft10.000

19. század, Tibet

4,7 x 4 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

38. Tzakli, Buddha

Winning Bid: Ft16.000

19. század, Tibet

7 x 5,7 cm, vászon

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Add to Wishlist

39. Tzakli, Avalokitesvara

19. század, Tibet

8,5 x 6,5 cm, vászon

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

Add to Wishlist

40. Tzakli

19. század, Tibet

8,5 x 6,5 cm, vászon

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

Add to Wishlist

41. Tzakli, Zöld Tára

19. század, Tibet

5 x 4 cm, vászon

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Add to Wishlist

42. Tzakli, Simhavaktra

19. század, Tibet

4 x 5,3 cm, vászon, múzeum üveggel, keretezve

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

Add to Wishlist

43. Tzakli

19. század, Tibet

7 x 6 cm, vászon, keretezve, múzeum üveggel

Kikiáltási ár: 26 000 Ft

Add to Wishlist

44. Tzakli, Ushnishavijaya

Winning Bid: Ft26.000

19. század, Tibet

8 x 6 cm, vászon, keretezve, múzeum üveggel

Kikiáltási ár: 26 000 Ft

Add to Wishlist

45. Tzakli

Winning Bid: Ft26.000

19. század, Tibet

7,5 x 6,5 cm, vászon, keretezve, múzeum üveggel

Kikiáltási ár: 26 000 Ft

Add to Wishlist

46. Tzakli

19. század, Tibet

7,5 x 6 cm, vászon, keretezve, múzeum üveggel, hátán felirat

Kikiáltási ár: 26 000 Ft

Add to Wishlist

47. Tzakli

19. század, Tibet

9 x 8 cm, vászon, keretezve, múzeum üveggel

Kikiáltási ár: 26 000 Ft

Add to Wishlist

48. Tzakli

Winning Bid: Ft26.000

19. század, Tibet

7 x 5,5 cm, vászon, keretezve, múzeum üveggel

Kikiáltási ár: 26 000 Ft

Add to Wishlist

49. Tzakli

Winning Bid: Ft26.000

19. század, Tibet

8 x 6,5 cm, vászon, keretezve, múzeum üveggel

Kikiáltási ár: 26 000 Ft

Add to Wishlist

50. Ivó csésze

Winning Bid: Ft18.000

19. század vége, Tibet

átmérő: 11 cm, magasság: 4,5 cm, ezüst topolyafa berakással

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

Add to Wishlist

51. Tűzszerszám kovakővel

19. század, Tibet

szélesség 9 cm, vas, bőr

Kikiáltási ár: 26 000 Ft

Add to Wishlist

52. Jade denevér

Winning Bid: Ft32.000

19. század vége, Kína

szélesség: 15 cm, magasság 10 cm, faragott Jáde

Kikiáltási ár: 32 000 Ft

Add to Wishlist

53. Tubákos szelence

Winning Bid: Ft20.000

19. század vége, Nepál

8 cm, réz, színezett üveg

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

Add to Wishlist

54. Evőkészlet

19. század, Mongólia

övre akasztható kés és csont evőpálcikák tokban

hossza: 27 cm, teakfa, réz rátétekkel, csont, textil

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

Add to Wishlist

55. Fej

20. század, Benin

20 cm, bronz

Kikiáltási ár: 55 000 Ft

Add to Wishlist

56. Mandala

Winning Bid: Ft46.000

20. század, Nepál

átmérő: 12,5 cm, magasság: 3,5 cm, réz, kézzel domborított

Kikiáltási ár: 46 000 Ft

Add to Wishlist

57. Csenrézi

Winning Bid: Ft38.000

20. század, Nepál

53 x 39 cm, textilrátétes falikép, selyem, aranyszál

Kikiáltási ár: 38 000 Ft

Add to Wishlist

58. Ganésa

Winning Bid: Ft280.000

19. század, Észak-Nyugat India

magassága: 36 cm, faragott, festett, aranyozott alabástrom, kis sérüléssel

Kikiáltási ár: 280 000 Ft

Add to Wishlist

59. Rizstartó

Winning Bid: Ft46.000

20. század, Thaiföld

magasság: 42 cm, bambusz, fekete lakk

Kikiáltási ár: 46 000 Ft

Add to Wishlist

60. Dárda

20. század, Nyugat-Afrika

40 cm, fa

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

Add to Wishlist

61. Szobor (Halász)

Winning Bid: Ft20.000

20. század, Kína

30 cm, faragott csontmassza

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

Add to Wishlist

62. Nagyméretű korall nyakék

Winning Bid: Ft40.000

19. század, Tibet

a legnagyobb szem átmérője 2,5 cm, a legkisebbé 1 cm, 47 szem, korall

Kikiáltási ár: 40 000 Ft